קנה גת עכשיו

אז איפה קונים גת אתם שואלים? קל מאוד למצוא נקודה למכירת גת טרי קרוב לביתכם!

כל שאתם צריכים לעשות הוא לסמן את מיקומכם במפה מלמטה
או להקליד את כתובת מגוריכם בלשונית “המיקום שלך”
והמערכת תדע לזהות את נקודות מכירת גת טבעי וטרי מבית גת אביגדור הקרובה ביותר אליכם
תוכלו לסנן את החיפוש שלכם לפי רדיוס וכמות המיקומים
כמו כן תוכלו ליראות פרטי התקשרות של המקומות לקניית גת
!אליהם תוכלו להתקשר לוודא מלאי/ להזמין או להתעדכן..

זקוקים לסיוע נוסף? תוכלו ליצור עמנו קשר דרך עמוד צור קשר
לפרטים נוספים אודות המוצרים שלנו נווטו אל עמוד המוצרים שלנו

חפש גת באיזור שלך עכשיו!

   המגוון הגדול ביותר של סוגי גת אורגני טבעי ומשובח

   מתחייבים על איכות ושירות 100% גת טבעי וטרי יום-יום
   שאלות נפוצות

   תוכלו למצוא מספר נקודות בכל רחבי הארץ בהם ניתן להשיג גת אביגדור שהוא גת משובח בכל מיני זנים לפי טעמכם, במערכת “מצא גת” שנמצאת באתר שלנו תוכלו לאתר במהירות את הנקודה הקרובה לביתכם

   לשימוש בעלי הגת יש יתרונות רבים ובינהם: ערנות וריכוז, עוזר בהרזיה, פוריות ועוד… (למידע נוסף כנסו לאחד הכתבות שלנו בגתיפדיה)

   ניתן ורצוי להשתמש בגת בצורתו המקורית והטבעית וללעוס אותו “לחזן” כפי שנהגו התימנים, לקבץ כמה עלים ביחד ולמקמם בצד הפה ולסחוט וללעוס בכדי להפיק מהם מיץ טבעי, בנוסף ניתן להרתיח את העלים ולסנן וליצור חליטות תה או מיצים ביתיים לצריכה חופשית.

   התשובה הראשונה לשאלה הזאת היא קודם כל לקנות רק גת אביגדור, לשים לב לאריזות המקוריות שלנו ולרכוש רק דרך נקודות מורשות אשר אותם אנחנו מפרסמים, אצלנו בגת אביגדור דואגים לגת טרי יום יום – דרך שיטות גידול שונות ומערך הפצה הגדול ביותר בארץ.

   סוג הגת מתחלק ל2 קבוצות עיקריות ובהם סוגי זנים שונים,הראשונה זה הגת הישראלי אשר אנו מגדלים פה בארץ, והקבוצה השנייה זה גת אשר אנו מייבאים מאתיופיה ההבדל העיקרי בין הזנים השונים הוא בטעם, בנראות, ובעוצמת ההשפעה.

   1. בייבי מובחר- מגיע בשני גדלים, קטן במשקל כ- 100 גרם וחבילה גדולה במשקל כ- 200 גרם. עלי הבייבי הם העלים הצעירים של צמח הגת, בעלי רכות והשפעתו של זן זה היא קלילה ורגועה. (גת נקי ומוכן ללעיסה)
   2. XR- זן סומלי בעל טעם חזק ומר, השפעתו מיידית ועוצמתית, מומלץ לדיכוי התיאבון, חבילה מגיעה במשקל של כ- 100 גרם ומחירה בחורף 45 שקלים. (גת נקי ומוכן ללעיסה)
   3. XP- גת אדום עז וייחודי, טעמו מתקתק, רך ללעיסה, חזק במיוחד, מצמרר והשפעתו ארוכת טווח. חבילה מגיעה במשקל 100 גרם, מחירה בחורף 60 ₪. (גת נקי ומוכן ללעיסה)
   4. SP מובחר ישראלי- אמירי מים צעירים הנקטפים מראש שיח הגת, גת הSP מאופיין בגבעוליים ארוכים ורכים, מגיע במשקל של כ250 גרם ועלותו 65 שקלים.(גת נקי ומוכן ללעיסה)
   5. רופטה נתיבות- צרור עלי גת הנקטף עם הגבעולים, מגיע כחבילה גדולה (כ- קילו גת) אשר ממנה כל אחד בורר את עליו. גת זה מומלץ לאנשים אשר אוהבים למיין ולבחור את העלים המתאמים ללעיסה. סוג גת זה לרוב אינו במלאי בחודשי החורף. מחיר רופטה 60 ₪
   6. רופטה שדרות- צרור עלי גת הנקטף עם הגבעולים, מגיע כחבילה גדולה (כ- קילו גת) אשר ממנה כל אחד בורר את עליו. גת זה מומלץ לאנשים אשר אוהבים למיין ולבחור את העלים המתאמים ללעיסה. סוג גת זה לרוב אינו במלאי בחודשי החורף. מחיר רופטה 50 ₪ .
   1. חבשי אבו מיסמר- גת ארוך בעל גזעים עבים, חזק מאוד בהשפעה שלו וטעמו מר מאוד. מגיע במשקל שנע בין 400-500 גרם (תלוי בעונה). מחירו נע בין 80-90 ₪.
   2. חבשי אבו מסמר SP- גת אבו מיסמר ספישל, ההבדל בינו לבין החבשי אבו מיסמר הרגיל שהגזעים שלו עבים יותר ורכים יותר מה שמעניק לו יותר מיץ בלעיסה. מגיע במשקל שנע בין 400-500 גרם (תלוי בעונה). מחירו נע בין 100-90 ₪.
   3. קימבו- גת קצר בעל גזעים דקים, השפעתו חזקה מאוד, ממומלץ מאוד להכנת מיץ הן בגלל חוזק השפעתו והן בגלל צורתו שמקלה על הטחינה שלו. משקלו כ-250 גרם ומחירו נע בין 50-60 ₪.
   4. עדני- גת אדום וחזק בעל גזעים בינונים ורכים, מגיע במשקל של כ- 250 גרם ומחירו נע בין 40-50 ₪.
   5. קובו- גבעולי מים צעירים הנקטפים עם גזע העץ כדי לשמור על טריות ואורך חיי מדף , גת חזק בהשפעתו, מגיע בחבילה של כ500 גרם וחבילה קטנה של כ 250 גרם. מחירים נעים בין 80-90 ו- 45-50 בהתאמה.
   מה לקוחותינו חושבים עלינו…
   ישי לוי
   Read More
   אין על גת אביגדור, אני תמיד נהנה לבקר אותם בחנות המרכזית ברחובות ואף פעם לא איכזבו אותי, גת איכותי ומשובח, ממליץ בחום.
   אסף אטדגי
   Read More
   בין כל הריצות והסידורים, אפילו לפני טיסות והופעות אני חייב ללעוס גת משובח של גת אביגדור זה שומר עלי שפוי ובמיוחד גת אדום חזק XP / SP שאפשר למצוא רק אצלהם.
   אסף אטדגי
   Read More
   בין כל הריצות והסידורים, אפילו לפני טיסות והופעות אני חייב ללעוס גת משובח של גת אביגדור זה שומר עלי שפוי ובמיוחד גת אדום חזק XP / SP שאפשר למצוא רק אצלהם.
   Previous
   Next

   בעל עסק? רוצה להצטרף להצלחה?

   צור קשר עוד היום ובדוק את האפשרות למשווק רשמי של המותג "גת אביגדור" - והצטרף להצלחה